Sluiten

Afspraak maken

Vul het onderstaande formulier in om informatie aan te vragen of een afspraak te maken.

Afspraak maken

Corona Update

Update 05-11-2020: Trainingszaal is open voor fitness op geplande uren!

Voor uw en onze gezondheid heeft de praktijk maatregelingen moeten nemen. We vragen u om het onderstaande zorgvuldig te lezen.

Heeft u één of meerdere van de volgende (ook milde) symptomen?

  • Neusverkoudheid
  • Hoesten
  • Benauwdheid
  • Koorts (vanaf 38°C)
  • Verminderd reukvermogen of smaak
  • Diarree

Heeft u huisgenoten/gezinsleden met koorts en/of benauwdheidsklachten?

Is er bij uzelf of een huisgenoot/gezinslid in de afgelopen 14 dagen corona vastgesteld of bent u in quarantaine?

Indien u 1 (of meerdere) van de bovenstaande vragen met JA heeft beantwoord, bent u verplicht dit te melden. Wij verzoeken u de reeds gemaakte afspraak te verplaatsen.

 Daarnaast vragen wij u om het onderstaande in acht te nemen:

  • Graag zo kort mogelijk in de wachtkamer aanwezig zijn, kom maximaal 5 minuten te vroeg.
  • Kom alleen naar de behandeling. Uitzondering wordt gemaakt voor kinderen onder de 16 jaar die door maximaal 1 begeleider mogen worden vergezeld.
  • Neem een eigen grote handdoek mee.
  • Er kan geen gebruik gemaakt worden van de kleedkamers en toiletten.
  • MONDKAPJES ZIJN VERPLICHT

Openingstijden

Medewerkers

Thijs Donkervoort

Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • AGB: 04019114

thijs@dok11.nl

Meer informatie

Jos de Groot

Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • AGB: 04019114

jos@dok11.nl

Meer informatie

Jan Willem van der Linden

Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • AGB: 04108363

jan-willem@dok11.nl

Meer informatie

Roos Klapwijk-Meijer

Fysiotherapeut
  • Psychosomatisch fysiotherapeut
  • Oedeemtherapeut
  • AGB: 04111214

roos@dok11.nl

Meer informatie

Sanne Vriesman

Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • Oedeemtherapeut
  • AGB: 04114140

sanne@dok11.nl

Meer informatie

Lina van Dongen

Fysiotherapeut
  • Kinderfysiotherapeut
  • Sensorische Integratie Therapeut
  • AGB: 04117522

lina@dok11.nl

Meer informatie

Stephan Kolijn

Fysiotherapeut
  • Sportfysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • AGB: 04122736

stephan@dok11.nl

Meer informatie

Ellen Rietveld

Fysiotherapeut
  • Fysiotherapeut
  • AGB: 04113552

ellen@dok11.nl

Meer informatie

Arianne Kramer

Bekkenfysiotherapeut
  • Bekkentherapeut
  • AGB: 04081930

bekkenfysiotherapie@dok11.nl

Felicia van Kessel

Fysiotherapeut
  • Kinderfysiotherapeut
  • Kinderbekkentherapeut
  • AGB: 04123120

felicia@dok11.nl

Meer informatie

Aron Schalk

Fysiotherapeut
  • Manueel therapeut
  • AGB: 04851477

aron@dok11.nl

Meer informatie

Max Donkervoort

MTC begeleider

Jos jr. de Groot

MTC begeleider

Mieke Kamerling

Administratief medewerker

Janette Donkervoort

Administratief medewerker

Sandra Goud

Administratief medewerker

Karin Singewald

Administratief medewerker

Aysel Yilmaz

Facilitair medewerker

Handig om te weten

ISO 9001 HKZ

Fysiotherapie en bekkenfysio- therapie bij DOK11 zijn ISO 9001 HKZ gecertificeerd.

Lees meer

Privacyverklaring

Uw persoonsgegevens en uw privacy in onze praktijk.

Lees meer

Fitkids

FitKids nu ook bij DOK 11 Fysiotherapie

Lees meer